Blerina dhe xhuxhi View larger

Blerina dhe xhuxhi

BDI0278

New product

Përshkrim i shkurtër

Blerinat janë revista me ilustrime mjaft të gjalla e të gëzueshme, me tekste tepër të afërta për fëmijët e moshës parashkollore dhe të shkollës fillore. Personazhi kryesor i tyre është Blerina, një vajzë e vogël që vendoset në situata të ndryshme.

More details

502 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
ISBN9879992747412

220 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Kjo seri përbëhet nga katër tituj: Blerina dhe flutura; Blerina dhe xhuxhi; Blerina dhe ylli; Blerina dhe zana. Blerinat janë revista me ilustrime mjaft të gjalla e të gëzueshme, me tekste tepër të afërta për fëmijët e moshës parashkollore dhe të shkollës fillore. Personazhi kryesor i tyre është Blerina, një vajzë e vogël që vendoset në situata të ndryshme.

Data sheet

pages10
ISBN9879992747412
Published year2001
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë