Blerina dhe Zana View larger

Blerina dhe Zana

BDI0276

New product

Përshkrim i shkurtër

Blerinat janë revista me ilustrime mjaft të gjalla e të gëzueshme, me tekste tepër të afërta për fëmijët e moshës parashkollore dhe të shkollës fillore. Personazhi kryesor i tyre është Blerina, një vajzë e vogël që vendoset në situata të ndryshme.

More details

48 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dituria
Fletët100
ISBN9879992747447
Viti i botimit2001

220 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Kjo seri përbëhet nga katër tituj: Blerina dhe flutura; Blerina dhe xhuxhi; Blerina dhe ylli; Blerina dhe zana. Blerinat janë revista me ilustrime mjaft të gjalla e të gëzueshme, me tekste tepër të afërta për fëmijët e moshës parashkollore dhe të shkollës fillore. Personazhi kryesor i tyre është Blerina, një vajzë e vogël që vendoset në situata të ndryshme.

Data sheet

Lloji i botimitHardcopy
Fletët100
ISBN9879992747447
Viti i botimit2001
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha e leximit7-14 vjeç
Numri i botimeveI parë