Gjirafat s'vallezojne dot Shiko më të madhe

Gjirafat s'vallezojne dot

Giles Andreae BAT0077

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Gjirafat s'vallëzojnë dot" është një nga librat më të shitur në botë, mjaft i pëlqyer dhe i vlerësuar prej prindërve dhe fëmijëve të moshave 5 deri 8 vjeç.

Më shumë detaje

490 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219138

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

GJIRAFAT SVALLËZOJNË DOT ...Diku në një xhungël të Afrikës, Kafshët mblidhen për vallëzim Çdo vit në një festë të përbashkët Tundin botën me hare dhe gëzim. Po kur erdhi kjo ditë e madhe Geraldit iu mbushën sytë me lotë, Sa keq që sdinte të kërcente As dy hapa nuk i hidhte dot!..

Të dhëna

Faqe154
ISBN9789928219138
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSokol Mici