Veshtro ne trupin e njeriut View larger

Veshtro ne trupin e njeriut

AZ Books DA0036

New product

Përshkrim i shkurtër

E komplikuara do të bëhet lehtësisht e kuptueshme.

More details

902 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
ISBN9789951642231

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Si punon truri? Çfarë pune bënë zemra? Si janë të lidhur muskujt, organet dhe kockat? Si marrim frymë? E komplikuara do të bëhet lehtësisht e kuptueshme sepse në këtë libër të jashtzakonshëm do të mësosh gjithçka për pjesët e trupit të njeriut.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages14
ISBN9789951642231
Vendodhja e botimitPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
Numri i botimeveI parë