16 Perralla Klasike Shiko më të madhe

16 Perralla Klasike

Ilustrimet: Carlos Busquets Shqipëroi: Virgjil Muçi JB0021

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

16 përralla klasike të shoqëruara me audio, CD ku gjyshja me zërin e saj të ëmbël tregon 16 përrallat. Botimi "16 Përralla Klasike" përmban dymbëdhjetë përralla nga Vëllezërit Grim, tre përralla nga Andersen dhe një nga Charles Perrault. Përralla klasike të përzgjedhura me kujdes, të cilat nxisin imagjinatën dhe zhvillojnë fantazinë e fëmijëve.

489 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 41 337

1 800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe200
ISBN978 999 56 41 337
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri