Vajza e historive View larger

Vajza e historive

L. M. Montgomery BOM0161

New product

Përshkrim i shkurtër

Njihuni me Sara Stenlin, e njohur në libër si Vajza e Historive. Ajo është heroina më e këndshme për L.M.Montgomery, bashkë me personazhin tjetër aq të njohur Ana Flokëkuqja.

More details

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN978-9928-263-09-4

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Sara Stenli është një vajzë vetëm katërmbëdhjetë vjeç, por ajo mund të rrëfejë tregime me një zë magjepsës aq të pastër e aq të gjallë, sa mund të shkrijë një zemër prej guri, që nuk mund t’u rezistosh së dëgjuari, të cilat të zhvillojnë imagjinatën dhe njëkohësisht të prekin thellësisht ndjenjat.

VLERESIME

“Vajza e Historive”, më i preferuari nga librat e mi.

L. M. Montgomery

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages256
ISBN978-9928-263-09-4
Shtëpia botueseThe stories girl
RedaktoriLoredan Bubani
Published year2019
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiViola Robo