Aventurat e Bakut View larger

Aventurat e Bakut

Xhek London A-005280

New product

Përshkrim i shkurtër

Ashtu siç është romani i luftës njerëzore, egërsisë dhe ndryshimit, Aventurat e Bakut mbase është më shumë një roman dashurie: i dashurisë që shpon çdo errësirë, i dashurisë që mund çdo të keqe.

More details

6 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zambaku
ISBN9789995608132

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Vepra që keni në dorë tregon historinë e shndërrimit të një qeni shtëpiak në një qen slite.

Aventurat e Bakut është drama e qenve të vënë në punë në kushte shumë të vështira nga njerëz të pangopur, të pamëshirshëm dhe të pandjeshëm.

Në këtë roman, autori na përshkruan me tone realiste peripecitë e një qeni të përvuajtur e të etur për dashuri.

Megjithë kushtet negative, drita e Dashurisë nuk është fikur dhe do të ndriçojë përsëri.

 

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages111
ISBN9789995608132
Published year2017
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNermin Aga