Reduced price! Ana e Shtëpisë së Ëndrrave View larger

Ana e Shtepise se Endrrave

L. M. Montgomery BOM0071

New product

Përshkrim i shkurtër

Dashuria e vërtetë e Anës, Gilbert Blythe, më në fund bëhet mjek dhe në praninë e miqve më të afërt ata janë gati të shkëmbejnë betimet. Shumë shpejt, çifti i lumtur do të nisë një jetë të re dhe do të ketë shtëpinë e ëndrrave.

More details

98 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

OMSCA-1
ISBN9789928132178

598 Lekë

-8%

650 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Një jetë e re do të thotë probleme të reja për të zgjidhur, si dhe surpriza të reja.

Ana dhe Gilbert do të njihen me miq të rinj: fqinjin e tyre, Jim, që ka një histori të trishtë; Cornelia Bryant, një zonjë që flet me zemër dhe bukuroshja Leslie Moore, në jetën e errët të së cilës Ana sjell një rreze drite.

Data sheet

pages262
ISBN9789928132178
Shtëpia botueseOmsca-1
Published year2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiAndrea Pena