Vampiri i vogel - 1 View larger

Vampiri i vogel - 1

Angela Zomer-Bodenburg BDR088

New product

Përshkrim i shkurtër

Antoni është një djalë nëntëvjeçar, që i pëlqejnë librat me histori të frikshme

More details

102 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621254

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

More info

Mirëpo një natë, në parvazin e dritares së dhomës së gjumit, zbriti një Gjë më e frikshme se King Kongu, më e frikshme se përbindëshi i Frankenshtajnit, madje më e frikshme se vetë Drakula. Gjëja në dritare quhej Rudiger dhe ishte një vampir i vogël. A ndodhet djali në rrezik nga Rudigeri? Po nga të afërmit e Rudigerit, të cilët janë vampirë të pamëshirshëm? Shfletoni librin për të mësuar se çfarë bën Antoni për të ruajtur sekretin e shoqërisë me një vampir.

Data sheet

pages138
ISBN9789995621254
Published year2009
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë