Vampiri i vogel 4 ne fshat Shiko më të madhe

Vampiri i vogel 4 ne fshat

Angela Zomer-Bodenburg BDR091

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Antoni dhe shoku i tij Rudiger, Vampiri i Vogël, po qëndrojnë në fermën e familjes Hering. Po Rudigeri është gjithë hundë e buzë, sepse nuk mund të gjejë diçka të përshtatshme për të ngrënë. Kur zonja Hering zbulon se dikush i ka thëthirë të gjitha vezët, dyshimet bien mbi Antonin...

Më shumë detaje

101 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621292

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Kur zonja Hering zbulon se dikush i ka thëthirë të gjitha vezët, dyshimet bien mbi Antonin... Por a do të zbulohet ky mister dhe cili do të jetë roli i Dr. Rrëmuesit dhe dy heronjve tanë? Angela Sommer-Bodenburg është autore gjermane e librave me fantazi për fëmijë. Kontributi i saj më i famshëm është në serinë e librave me fantazi për fëmijë Vampiri i vogël i cili ka shitur më shumë se 10 milion kopje në 30 gjuhë të botës.

Të dhëna

Faqe140
ISBN9789995621292
Viti i Botimit2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë