Vampiri i vogel 16 Konti dhe Drakula Shiko më të madhe

Vampiri i vogel 16 Konti dhe Drakula

Angela Zomer-Bodenburg A-004845

Libër i ri

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621742

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe135
ISBN9789995621742
Viti i Botimit2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiViola Bazelli