Vampiri i vogel bie ne dashuri - 5 View larger

Vampiri i vogel bie ne dashuri - 5

Angela Zomer-Bodenburg BDR089

New product

Përshkrim i shkurtër

Olga, mbesa egoiste dhe mendjemadhe e teto Dorotisë ka ardhur të qëndrojë në zgavër... dhe vampiri i vogël ka rënë në dashuri me të! Ana dhe Antoni duhet të bëjnë diçka... Po çfarë?

More details

101 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621421
Viti i botimit2010

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

More info

Angela Sommer-Bodenburg është autore gjermane e librave me fantazi për fëmijë. Kontributi i saj më i famshëm është në serinë e librave me fantazi për fëmijë Vampiri i vogël i cili ka shitur më shumë se 10 milion kopje në 30 gjuhë të botës.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages129
ISBN9789995621421
Viti i botimit2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-14 vjeç
Numri i botimeveI parë