Vampiri i vogel ne luginen e Rremetit -7 View larger

Vampiri i vogel ne luginen e Rremetit -7

Angela Zomer-Bodenburg BDR108

New product

Përshkrim i shkurtër

Antonin e ka marrë malli për shokët e tij vampirë, të cilët jetonin në zgavrën e varrezave lokale. Rudingari, vampiri i vogël dhe motra e tij Ana, tani jetojnë shumë larg, në rruginën e Rrëmetit. Kështu që, kur prindërit e pyesin Antonin se ku dëshiron ti kalojë pushimet, ky zgjedh pa mëdyshje një vend pranë shtëpisë së re të vampirëve

More details

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621452

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

More info

Angela Sommer-Bodenburg është autore gjermane e librave me fantazi për fëmijë. Kontributi i saj më i famshëm është në serinë e librave me fantazi për fëmijë Vampiri i vogël i cili ka shitur më shumë se 10 milion kopje në 30 gjuhë të botës.

Data sheet

pages142
ISBN9789995621452
Published year2011
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë