Vampiri i vogel ne rrezik - 6 View larger

Vampiri i vogel ne rrezik - 6

Angela Zomer-Bodenburg BDR087

New product

Përshkrim i shkurtër

Miqtë më të mirë të Antonit janë vampirë! Rudigeri, vampiri i vogël, Ana, motra e tij dhe pjesa tjetër e familjes së tyre jetojnë në një zgavër në varrezat lokale.

More details

101 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621414

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

More info

Po familja e vampirëve është në rrezik të madh. Roja i tmerrshëm dhe i vjetër i natës ka ndër mend ti prishë varrezat për ti kthyer në një kopsht. Dhe kjo do të thotë fundi i vampirëve përgjithmonë! I takon Antonit ti shpëtojë miqtë e tij nga ky fat i tmerrshëm. Angela Sommer-Bodenburg është autore gjermane e librave me fantazi për fëmijë. Kontributi i saj më i famshëm është në serinë e librave me fantazi për fëmijë Vampiri i vogël i cili ka shitur më shumë se 10 milion kopje në 30 gjuhë të botës.

Data sheet

pages136
ISBN9789995621414
Published year2009
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë