Reduced price! Vampiri i vogel dhe komploti i lig - 13 View larger

Vampiri i vogel dhe komploti i lig - 13

Angela Zomer-Bodenburg BDR092

New product

Përshkrim i shkurtër

Antoni ka rene ne gjurmet e nje komploti te lig kunder miqeve te tij vampire. Ka bindjen se vampire i ri misterioz, Igno fon Rant, qe se shpejti pret te fejohet me teto Dorotine, nuk eshte ai qe shfaqet.

More details

500 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621674
Viti i botimit2012

375 Lekë

-25%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

More info

Angela Sommer-Bodenburg është autore gjermane e librave me fantazi për fëmijë. Kontributi i saj më i famshëm është në serinë e librave me fantazi për fëmijë Vampiri i vogël i cili ka shitur më shumë se 10 milion kopje në 30 gjuhë të botës.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages138
ISBN9789995621674
Viti i botimit2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-14 vjeç
Numri i botimeveI parë