Vampiri i vogel 7 ne luginen e Rremetit Shiko më të madhe

Vampiri i vogel 7 ne luginen e Rremetit

Angela Zomer-Bodenburg BDR108

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Antonin e ka marrë malli për shokët e tij vampirë, të cilët jetonin në zgavrën e varrezave lokale. Rudingari, vampiri i vogël dhe motra e tij Ana, tani jetojnë shumë larg, në rruginën e Rrëmetit. Kështu që, kur prindërit e pyesin Antonin se ku dëshiron ti kalojë pushimet, ky zgjedh pa mëdyshje një vend pranë shtëpisë së re të vampirëve

Më shumë detaje

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621452

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Angela Sommer-Bodenburg është autore gjermane e librave me fantazi për fëmijë. Kontributi i saj më i famshëm është në serinë e librave me fantazi për fëmijë Vampiri i vogël i cili ka shitur më shumë se 10 milion kopje në 30 gjuhë të botës.

Të dhëna

Faqe142
ISBN9789995621452
Viti i Botimit2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë