Reduced price! Vampiri i vogel shkon per pushime - 3 View larger

Vampiri i vogel shkon per pushime - 3

Angela Zomer-Bodenburg BDR090

New product

Përshkrim i shkurtër

Kur prindërit e Antonit shpallin se do të kalojnë një javë pushimesh çlodhëse në Ligatinën e Poshtme, Antonin e kap paniku... çfarë dreqin mund të bëjë në një vend të tillë të humbur?

More details

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621308

400 Lekë

-20%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

More info

Mirëpo, pasi ia mbush mendjen Rudiger Drithërimës, pra, vampirit të vogël, ta shoqërojë, djali është i bindur se do të kalojë pushimet më emocionuese të jetës së vet. E shqetëson vetëm një problem: si do ta çojnë Antoni dhe Rudigeri arkivolin e vampirit deri në fshat...? Angela Sommer-Bodenburg është autore gjermane e librave me fantazi për fëmijë. Kontributi i saj më i famshëm është në serinë e librave me fantazi për fëmijë Vampiri i vogël i cili ka shitur më shumë se 10 milion kopje në 30 gjuhë të botës.

Data sheet

pages136
ISBN9789995621308
Published year2009
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë