Vampiri i vogël 12 dhe arkivoli enigmatik Shiko më të madhe

Vampiri i vogël 12 dhe arkivoli enigmatik

Angela Zomer-Bodenburg A-004841

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Antoni dyshon se shokët e tij vampirë janë në rrezik vdekjeje! Druan se i fejuari i ri i teto Dorotisë, i mistershmi Igno fon Rant, ruan një sekret të rrezikshëm. Cili është identiteti i vërtetë i Igno fon Rantit dhe si mund ta bindë Antoni vampirin e vogël se ata mund të jenë duke strehuar një armik të përbetuar?

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621599

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe138
ISBN9789995621599
Viti i Botimit2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiViola Bazelli