Vampiri i vogël 13 dhe komploti i lig Shiko më të madhe

Vampiri i vogël 13 dhe komploti i lig

Angela Zomer-Bodenburg A-004842

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Antoni ka rënë në gjurmët e një komploti të lig kundër miqve të tij vampirë. Ka bindjen se vampiri i "ri" misterioz, Igno fon Rant, që së shpejti pret të fejohet me teto Dorotinë, nuk është ai që shfaqet. Po si do ta ndalin Antoni, Ana dhe vampiri i vogël keqdashësin Igno fon Rant që të vërë në jetë qëllimet e tij mizore?

 

101 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621674

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe137
ISBN9789995621674
Viti i Botimit2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 12 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiViola Bazelli