Vampiri i vogel 6 ne rrezik Shiko më të madhe

Vampiri i vogel 6 ne rrezik

Angela Zomer-Bodenburg BDR087

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Miqtë më të mirë të Antonit janë vampirë! Rudigeri, vampiri i vogël, Ana, motra e tij dhe pjesa tjetër e familjes së tyre jetojnë në një zgavër në varrezat lokale.

Më shumë detaje

101 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621414

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Po familja e vampirëve është në rrezik të madh. Roja i tmerrshëm dhe i vjetër i natës ka ndër mend ti prishë varrezat për ti kthyer në një kopsht. Dhe kjo do të thotë fundi i vampirëve përgjithmonë! I takon Antonit ti shpëtojë miqtë e tij nga ky fat i tmerrshëm. Angela Sommer-Bodenburg është autore gjermane e librave me fantazi për fëmijë. Kontributi i saj më i famshëm është në serinë e librave me fantazi për fëmijë Vampiri i vogël i cili ka shitur më shumë se 10 milion kopje në 30 gjuhë të botës.

Të dhëna

Faqe136
ISBN9789995621414
Viti i Botimit2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë