Reduced price! Vampiri i vogel ne fshat - 4 View larger

Vampiri i vogel ne fshat - 4

Angela Zomer-Bodenburg BDR091

New product

Përshkrim i shkurtër

Antoni dhe shoku i tij Rudiger, Vampiri i Vogël, po qëndrojnë në fermën e familjes Hering. Po Rudigeri është gjithë hundë e buzë, sepse nuk mund të gjejë diçka të përshtatshme për të ngrënë. Kur zonja Hering zbulon se dikush i ka thëthirë të gjitha vezët, dyshimet bien mbi Antonin...

More details

101 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621292

400 Lekë

-20%

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

More info

Kur zonja Hering zbulon se dikush i ka thëthirë të gjitha vezët, dyshimet bien mbi Antonin... Por a do të zbulohet ky mister dhe cili do të jetë roli i Dr. Rrëmuesit dhe dy heronjve tanë? Angela Sommer-Bodenburg është autore gjermane e librave me fantazi për fëmijë. Kontributi i saj më i famshëm është në serinë e librave me fantazi për fëmijë Vampiri i vogël i cili ka shitur më shumë se 10 milion kopje në 30 gjuhë të botës.

Data sheet

pages140
ISBN9789995621292
Published year2010
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë