Vampiri i vogel 3 shkon per pushime Shiko më të madhe

Vampiri i vogel 3 shkon per pushime

Angela Zomer-Bodenburg BDR090

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Kur prindërit e Antonit shpallin se do të kalojnë një javë pushimesh çlodhëse në Ligatinën e Poshtme, Antonin e kap paniku... çfarë dreqin mund të bëjë në një vend të tillë të humbur?

Më shumë detaje

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621308

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Mirëpo, pasi ia mbush mendjen Rudiger Drithërimës, pra, vampirit të vogël, ta shoqërojë, djali është i bindur se do të kalojë pushimet më emocionuese të jetës së vet. E shqetëson vetëm një problem: si do ta çojnë Antoni dhe Rudigeri arkivolin e vampirit deri në fshat...? Angela Sommer-Bodenburg është autore gjermane e librave me fantazi për fëmijë. Kontributi i saj më i famshëm është në serinë e librave me fantazi për fëmijë Vampiri i vogël i cili ka shitur më shumë se 10 milion kopje në 30 gjuhë të botës.

Të dhëna

Faqe136
ISBN9789995621308
Viti i Botimit2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë