Vampiri i vogel 5 bie ne dashuri Shiko më të madhe

Vampiri i vogel 5 bie ne dashuri

Angela Zomer-Bodenburg BDR089

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Olga, mbesa egoiste dhe mendjemadhe e teto Dorotisë ka ardhur të qëndrojë në zgavër... dhe vampiri i vogël ka rënë në dashuri me të! Ana dhe Antoni duhet të bëjnë diçka... Po çfarë?

Më shumë detaje

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621421

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Angela Sommer-Bodenburg është autore gjermane e librave me fantazi për fëmijë. Kontributi i saj më i famshëm është në serinë e librave me fantazi për fëmijë Vampiri i vogël i cili ka shitur më shumë se 10 milion kopje në 30 gjuhë të botës.

Të dhëna

Faqe129
ISBN9789995621421
Viti i Botimit2010
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë