Vampiri i vogel 16 Konti dhe Drakula View larger

Vampiri i vogel 16 Konti dhe Drakula

Angela Zomer-Bodenburg A-004845

New product

100 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621742

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitPaperback
pages135
ISBN9789995621742
Published year2012
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiViola Bazelli