Në mbretërinë e fantazisë 3 View larger

Ne mbreterine e fantazise 3

Jeronim Stilton PE0035

New product

Përshkrim i shkurtër

Aventurat gazmore të një miushi gazetar, familjes dhe miqve të tij, në një botë ku heroi ynë fiton gjithmonë.

304 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 200 42 6
Viti i botimit2015

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

pages380
ISBN978 9928 200 42 6
Shtëpia botuesePegi
Viti i botimit2015
Vendodhja e botimitTirane
PërkthyesiAgim Doksani