Në mbretërinë e fantazisë 3 Shiko më të madhe

Ne mbreterine e fantazise - Vell. 3

Jeronim Stilton PE0035

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Aventurat gazmore të një miushi gazetar, familjes dhe miqve të tij, në një botë ku heroi ynë fiton gjithmonë.

Më shumë detaje

493 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN978 9928 200 42 6

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Të dashur miq, fluturoni me mua mbi flatrat e Dragoit të Fantazisë! Do të kridhemi së bashku në një mijë aventura dhe një mijë rreziqe për të çliruar Floriandën, Mbretëreshën e Zanave, dhe të vendosim sërisht paqen në Mbretërinë e Fantazisë! Jeni gati?

Atëherë… hapeni këtë libër dhe ëndërroni me mua!

                                                 

Të dhëna

Faqe380
ISBN978 9928 200 42 6
Titulli origjinalPegi
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
PërkthyesiAgim Doksani