Bozzeto di un film Shiko më të madhe

Bozzeto di un film

Liri Brahimi TO0042

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një rrëfim i qetë, i një jete të mbushur plot me sfida, mundime, por edhe me rezultate dhe arritje.

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Toena
ISBN9789994319077

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe960
ISBN9789994319077
Titulli origjinalToena
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaItalisht
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat14x20
PërkthyesiKlara Kodra