Une jam Zllatan Ibrahimovic

David Lagercrantz BDR008

New product

506 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
ISBN9789995621827
Viti i botimit2013

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

More info

Autori rreth librit

Ky libër i kushtohet familjes sime dhe miqve të mi, të gjithë atyre që më kanë ndjekur dhe kanë qëndruar përkrah meje në ditët fatlume dhe të vështira. Dua t’u kushtoj një mendim edhe të gjithë fëmijëve, sidomos atyre që ndihen pak të çuditshëm e të ndryshëm, që nuk pranohen deri në fund dhe që bien në sy për motive të gabuara.

Nuk ka asgjë të keqe të mos jesh njësoj me të tjerët. Vazhdoni të besoni në vetvete; sikurse mëson historia ime, në fund, pavarësisht nga gjithçka, secili mund të gjejë rrugën e vet.

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages404
ISBN9789995621827
Viti i botimit2013
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximitmbi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë