Reduced price! Atlas Gjeografik i Shqiperise dhe Trevave View larger

Atlas Gjeografik i Shqiperise dhe Trevave

Perikli Qiriazi, Dhimitër Doka A-004559

New product

This product is no longer in stock

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789995629441
Viti i botimit2018

225 Lekë

-25%

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Data sheet

Lloji i botimitPaper back
pages32
ISBN9789995629441
Viti i botimit2018
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë