Atlas Gjeografik i Shqiperise dhe Trevave Shiko më të madhe

Atlas Gjeografik i Shqiperise dhe Trevave

Perikli Qiriazi, Dhimitër Doka A-004559

Libër i ri

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789995629441

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe32
ISBN9789995629441
Viti i Botimit2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë