Nuk kemi lindur per te vuajtur View larger

Nuk kemi lindur per te vuajtur

Raffaelle Morelli UP0064

New product

Përshkrim i shkurtër

Mënyra më e mirë për të kapërcyer dhimbjen është të përpiqesh të mos e flakësh tej. Kur ajo të mbërthen, ky libër të këshillon ti dorëzohesh, ti hapësh udhë. Me një gërshetim joshës të mençurisë dhe ngjarjeve nga jeta reale, autori ofron një këndvështrim mbi mënyrën se si mund të kapërcehet vuajtja. Për të mësuar "të vuash mirë" dhe për të dalë i përtërirë nga çdo përvojë e hidhur

2 Items

Warning: Last items in stock!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99956 23 20 3

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Data sheet

pages156
ISBN978 99956 23 20 3
Shtëpia botueseBotimet MAX
Published year2009
Vendodhja e botimitTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Përmasat20x13
PërkthyesiAgim Doksani