Udhetim ne Qender te Tokes

BAO0140

New product

Përshkrim i shkurtër

Profesor Lidenbroku, gjeolog  dhe studiues mineralesh me famë botërore, së bashku me nipin e tij Aksel, përgatiten për një mision: një udhëtim në qendër të Tokës. A do ta përmbushin ata këtë mision? Zbuloni më shumë për udhëtimin e tyre plot peripeci dhe të papritura duke lexuar librin.

499 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354848

560 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

ISBN9789292354848
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër