Reduced price! I mrekullueshmi, Magjistari i Ozit View larger

I mrekullueshmi, Magjistari i Ozit

BAO0131

New product

Përshkrim i shkurtër

Ndiqni Dorotin dhe qenin e saj Toto në aventurën e tyre në mbretërinë e Ozit.

More details

489 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354756

448 Lekë

-20%

560 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Aty ata miqësohen me Dordolecin, Druvarin prej teneqeje dhe Luanin frikacak. Por Doroti do të rikthehet në Kansas. Prandaj ajo kërkon ndihmën e Magjistarit të Ozit, por rrugës përballet me vështirësi të mëdha dhe një shtrigë të pabesë.

Data sheet

pages80
ISBN9789292354756
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër