Hajdi

Johanna Spyri BAO0132

New product

Përshkrim i shkurtër

Vogëlushja Adelajde, ose siç e thërrasin të gjithë, Hajdi, jeton në malet e Zvicrës me gjyshin e saj.

More details

494 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354787

560 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

More info

Asaj I pëlqen të luajë me mikun e saj, Peter dhe me kopenë e dhive. Po Hajdi shkon edhe në qytet, ku takon një mikeshë të re, Klarën. Por atë e merr malli shumë për gjyshin dhe shtëpinë. A do rikthehet Hajdi në mal?

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages80
ISBN9789292354787
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç