Cmim i reduktuar! Udhetim ne Qender te Tokes Shiko më të madhe

Udhetim ne Qender te Tokes

BAO0140

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Profesor Lidenbroku, gjeolog  dhe studiues mineralesh me famë botërore, së bashku me nipin e tij Aksel, përgatiten për një mision: një udhëtim në qendër të Tokës. A do ta përmbushin ata këtë mision? Zbuloni më shumë për udhëtimin e tyre plot peripeci dhe të papritura duke lexuar librin.

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354848

448 Lekë

-20%

560 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

ISBN9789292354848
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër