Reduced price! Udhetimet e Guliverit View larger

Udhetimet e Guliverit

BAO0129

New product

Përshkrim i shkurtër

Lemuel Guliveri dhe udhëtimet e tij plot të papritura rikthehen të treguara për lexuesit e vegjël. Guliveri, mjek anijeje, niset për një udhëtim në inditë lindore, por rastësia e bën të përjetojë Aventura të mëdha në tokën e Lliputëve dhe në mbretërinë e Bordbingnagut.

498 Items

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789292354725

420 Lekë

-25%

560 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 other products in the same category:

Libra të tjerë të serisë

Data sheet

Lloji i botimitHard Copy
pages80
ISBN9789292354725
Vendodhja e botimitTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha e leximit7-13 vjeç