Cmim i reduktuar! Faik Konica, - Vepra 1 Shiko më të madhe

Faik Konica, - Vepra 1

Faik Konica BD0013

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në vëllimin e parë janë përfshirë kryesisht krijimtaria letrare, kritika dhe përkthimet artistike të Konicës, të pasuruara me gjetje të reja të panjohura. Kolana është zgjedhur dhe përgatitur nga Prof. Nasho Jorgaqi

495 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj

560 Lekë

-20%

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe404
Titulli origjinalDUDAJ
RedaktoriProf. Dr. Nasho Jorgaqi
Viti i Botimit2001
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI dytë