Hirushja                                          Shiko më të madhe

Hirushja                                         

Grup autorësh JB0165

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një seri fantastike, e cila përmban 12 përralla klasike. Me iIlustrimet plot ngjyra, të realizuara me profesionalizëm dhe të treguara me mjeshtëri, kjo seri është konceptuar për fëmijët që sapo fillojnë të lexojnë.

499 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 9928 177 57 5

100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe16
ISBN978 9928 177 57 5
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri