Zjarrfikesja e Leos Shiko më të madhe

Zjarrfikesja e Leos

BAO0020

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Zjarr! Zjarr! Leo është gjithnjë i gatshëm të ndihmojë të tjerët me zjarrfikësen e tij të kuqe. Në këtë libër ai u tregon fëmijëve për profesionin e guximshëm të zjarrfikësit. Kopertina: me mbushje, e butë.

Më shumë detaje

898 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789928022431

670 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Sa herë që bie një zjarr Leo është përherë aty për t’ju ardhur në ndihmë. Thirreni Leon dhe me një shpejtësi ai do e fikë zjarrin dhe do e shpëtojë vendin.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe14
ISBN9789928022431
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç