Avioni i Gastonit Shiko më të madhe

Avioni i Gastonit

BAO0022

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Gastonit të vogël i pëlqen shumë të pilotojë. Me avionin e tij ai ngjitet mbi re dhe formon figura në qiell. Në këtë libër tregohet se sa bukur është të drejtosh një avion dhe të fluturosh sipër reve. Kopertina: me mbushje, e butë.

Më shumë detaje

901 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9786082370330

670 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Ngrihuni në fluturim me avionin e Gastonit dhe fluturoni nëpër re. Shihni retë, flururoni në qiellin e pafund në një udhëtim të papërsëritshëm. Sa e bukur ngjan toka kur e sheh nga shumë lart!

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe14
ISBN9786082370330
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç