Anija e Leos Shiko më të madhe

Anija e Leos

BAO0021

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Leoja i vogël ka një anije të bukur. Përmes këtij libri tregohet se si një ditë ai niset për peshkim me anijen e tij. Por, për të drejtuar një anije, duhet të jesh një kapiten i zoti dhe të kesh trup atleti! Kopertina: me mbushje, e butë.

Më shumë detaje

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9786082370354

670 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Nisuni me Leon në aventurat e tij. Mësoni të peshkoni, të lundroni në një anije të bukur e madhështore. Por, që të drejtosh një anije duhet të jesh një atlet i vërtetë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe14
ISBN9786082370354
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç