Dita ime e pare e shkolles Shiko më të madhe

Dita ime e pare e shkolles

Grup autorësh BAO0029

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Fillimi i vitit të ri shkollor është një etapë që mund të shqetësojë shumë fëmijë, vajza e djem, veçanërisht ata që shkojnë për herë të parë në shkollë.

Më shumë detaje

492 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS
ISBN9789989108679

550 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Ky libër, përmes përshkrimit të situatave të këndshme e argëtuese, synon që tu heqë fëmijëve shqetësimin për ditën e pare të shkollës, duke i inkurajuar atë për këtë ditë të veçantë të jetës së tij. Në fund të librit ka disa aktivitete për vajza e djem, si dhe një udhëzues për të rriturit.

Të dhëna

Faqe36
ISBN9789989108679
VendodhjaTirane/Prishtine/Shkup
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç