Cmim i reduktuar! Ngjyros dhe mësoj Petkat Shiko më të madhe

Ngjyros dhe mësoj Petkat

Grup autorësh JB0079

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Seria "Ngjyros dhe Mësoj" u jep mundësinë miqve tanë të vegjël të argëtohen duke ngjyrosur dhe duke ngjitur figura ngjitëse (stickers). Gjithashtu, kjo seri e mrekullueshme i fut fëmijët në një botë të madhe: nga numrat dhe shkronjat e deri te konceptet e ngjyrave dhe mrekullitë e natyrës.

10 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët8
ISBN978 99956 724 78

85 Lekë

-15%

100 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët8
ISBN978 99956 724 78
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë