Shiko, shiko ne det Shiko më të madhe

Shiko, shiko ne det

Grup autorësh JB0102

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me figura plot ngjyra dhe me mozaikë, kjo seri e veçantë i ndihmon vogëlushët të mësojnë fjalët e para dhe zhvillon aftësitë e tyre ndërvepruese.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 999 56 41 531

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

23 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Faqe10
ISBN978 999 56 41 531
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 3 vjeç
StatusiI ri