Ditari i Lasë Shiko më të madhe

Ditari i Lase

Roberto Piumini PE0096

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një ditar është “vetvetja-mik”, është “vetvetja-pasqyrë”. Ja përse, ashtu siç bën edhe Laura, është vërtet bukur t’i gjesh një emër ditarit tënd, t’i kërkosh falje atij, kur e ke lënë ca pas dore.

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789995628499

300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Rreth librit

Sa me fat është që mban një ditar! Një ditar është më shumë se një mik. Atij i rrëfehen gjëra që një miku shpeshherë nuk mund t’ia thuash.

Një ditar është “vetvetja-mik”, është “vetvetja-pasqyrë”. Ja përse, ashtu siç bën edhe Laura, është vërtet bukur t’i gjesh një emër ditarit tënd, t’i kërkosh falje atij, kur e ke lënë ca pas dore.

Ndërmjet gjërave që mund t’i rrëfesh, është e mrekullueshme të zgjedhësh më të çmuarën, atë që të ngre zemrën peshë, që të bën të shkojnë mornica në trup... si historia e Amit dhe gjyshit të tij të heshtur.

Të dhëna

Faqe115
ISBN9789995628499
Viti i Botimit2009
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiNatasha Poroçani