Skenat e futbollit Shiko më të madhe

Skenat e futbollit

Grup autorësh JB0082

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Me shumë veprimtari dhe lojëra argëtuese, këta libra do të bëjnë për vete të gjithë sportdashësit e vegjël.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 9928 177 45 2

200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe24
ISBN978 9928 177 45 2
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë