Përrallëza për fëmijë - 2 vjeç Shiko më të madhe

Perralleza per femije - 2 vjec

Grup autorësh JB0233

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një përmbledhje e veçantë përrallëzash të shkruara enkas për vogëlushët 2 vjeç.
Rrëfenjat janë treguar me një stil plot ritëm dhe janë ilustruar me vizatime magjepsëse.

1 Artikull

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN9789928240019

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Faqe48
ISBN9789928240019
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha2 vjeç
StatusiI ri
Përmasat230 x 200 mm
PërkthyesiStavri Pone