I ri Cmim i reduktuar! Ditarët e Peshkopes 6: Rrëfenjat e një zemërthyesi ASPAK të lumtur Shiko më të madhe

Ditaret e Peshkopes 6: Rrefenjat e nje zemerthyesi ASPAK te lumtur

Rachel Renée Russell BAT0119

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një tjetër libër magjepës nga seria e ditareve të Peshkopes nga Rachel Russel, autore bestseller e The Neë York Times. Por çfarë ndodh kësaj radhe me personazhin tonë? Duket se është koha për të kapërcyer pengesat që dalin përpara

Më shumë detaje

491 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219534

800 Lekë

-20%

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Ai është kërcimi i vitit dhe unë jam duke shpresuar se sfidanti im, Brandon (shhhheeeettt) dëshiron të jetë në të njëjtën ditë me mua. Por, koha po ikën. Çfarë ndodh nëse ai nuk thotë Po? Apo më keq akoma.... çfarë ndodh nëse ai po pret MacKenzie?!

Është koha për mua dhe miqë e mi më të mirë, Chloe dhe Zoe për të kapërcyer pengesat e dashurisë, stili i ditareve të Peshkopes....

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe342
ISBN9789928219534
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElda Beta