Cmim i reduktuar! Serbes mbi fshese Shiko më të madhe

Serbes mbi fshese

Julia Donaldson BAT0095

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër me fotografi të mrekullueshme për një magjistare simpatike dhe argëtuese për tu lexuar me zë të lartë në Halloween.

Më shumë detaje

495 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botart
ISBN9789928219381

360 Lekë

-10%

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Magjistaria dhe macja e saj janë duke fluturuar të lumtura nëpër qiell në një fshesë katrore kur era merr dhe fryn larg kapelen e magjistares, pastaj harkun e saj dhe pastaj shkopin e saj! Për fat të mirë, tre kafshë të dobishme gjejnë objektet e humbura dhe në këmbim ato duan një udhëtim në fshesë. Por a ka vend në fshesë për kaq shumë miq? Dhe kur godet fatkeqësia, a do të jenë në gjendje të shpëtojnë magjistaria nga një dragua i uritur?

Të dhëna

Faqe32
ISBN9789928219381
Viti i Botimit2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSokol Mici