Set Mesim Numra dhe Shkronja

Grup autorësh JB0254

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një set me libra për fëmijë 3-6 vjeç

Dy libra për mësimin e numrave dhe shkronja.

Mësojini fëmijëve tuaj shkronja e numra në mënyrën më të bukur. Vjen për ju seti në gjuhën shqipe, gati që fëmijët të mësojnë ato fjalët e para, të fillojnë të flasin aq ëmbël vetëm për ju. Gjithashtu dhurohet dhe një laps magjik ku ata jo vetëm do të mësojnë, por edhe do të argëtohen duke shkruar: nëse bëjnë gabime, mund ta fshijnë direkt.

Më shumë detaje

98 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Mëso të numërosh, të shkruash dhe të përvijosh format me këtë seri fantastike. Me lapsin magjik, mund të shkruash dhe të vizatosh pa fund.

Lapsi fshihet lehtë, nuk lë shenjë dhe nuk përmban lëndë të dëmshme.

Librat kanë secili nga 26 faqe.

Të dhëna

VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri